KOSGEB DANIŞMANLIĞI

İş kurmak veya var olan işini büyütmek isteyenler, bazı önerilere ihtiyaç duyabilir. Bu öneriler, projelerin hızlı ve en kolay şekilde nasıl hayata geçirileceği ile ilgilidir. Girişimci olan ve girişimci olma potansiyeli taşıyan herkes, bu konuda yardım ve destek almak istediğinde KOSGEB danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir.

KOSGEB danışmanlık hizmeti, KOSGEB tarafından verilen teşvik ve desteklerden yararlanabilmeniz için sunulan profesyonel danışmanlık hizmetidir. İşini büyütmek isteyen KOBİ'ler ve girişimciler, danışmanlık desteği ile hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilir. KOSGEB danışmanlık desteği, iş hayatında başarılı olmak isteyen kişilerin fikir alabileceği profesyonel yardımlardan oluşur.

Bu hizmetimizin ana amacı, KOSGEB desteği almanızı sağlamaktır. KOSGEB kredisi veya hibesi almak bazen girişimciler için oldukça zorlu bir sürece dönüşebilir. Bazen işi hayata geçirmek için plan ve programlar hazırdır; ancak tek eksik gerekli sermaye desteği olabilir. Eğer bu amacınızı gerçekleştirip önünüzde hiçbir engelin kalmamasını istiyorsanız, KOSGEB destek hizmetimize başvurabilirsiniz.