SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanıza ve sektörünüze ait sosyal medya ağ planlaması yapılır. Ürün-hizmet tanıtım faaliyetlerinize uygun şekilde sosyal medya stratejileri planlanır ve doğrudan hedef kitle ile maka iletişimi sağlanır. Sektörünüzle ilgili özgün, ilgi çekici içerikler üretiriz ve sosyal medya kurgusuna ailt paylaşımlar yaparız. Sosyal medya yönetiminiz profesyonel olarak ölçümlenebilir sonuçlar ile raporlanır ve hedefler doğrultusunda markanızın yer almak istediği noktada somut veriler ile sizi taşırız!

Konumlandırma

Doğru hedef kitle için doğru ağ planlaması yapıp, marka konumlandırmanızı gerçekleştiririz. Sosyal medya içerik yönetimini markanıza göre planlar rakiplerinizden sıyrılarak özgün bir sayfa yapısı sağlarız.

Paylaşım

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin ve Youtube gibi sosyal medya mecralara özel boyutlarda hikaye (story), post (paylaşım) içerikleri sağlayabiliriz. Düzenli olarak fotoğraf, video, metin içeriği üretebiliriz.

Raporlama

Sosyal medya yönetiminize ve markanıza ait aylık olarak raporlar gönderilir. Kaliteli içerikler üreterek takipçilerinizden gelen geri dönüşleri, paylaşımları, istatistiki verileri inceler ve aylık periyotlar ile size raporlarız