DOMAİN HOSTİNG HİZMETİ

DOMAİN NEDİR?

Domain, web sitenizin alan adıdır. Web sitenizin internet üzerindeki kimliğini oluşturabilmeniz için bir domain uzantısına sahip olmalısınız. Markanızın bir parçası olan uzantı seçiminde .com, .net, .co, .org, .biz, .com.tr vb. popüler domain uzantıları güçlü marka algısını oluşturmanız için bir fırsattır. İşinizi biraz daha kolaylaştırmak için en çok tercih edilen popüler domain uzantılarını seçmenizi öneririz. En sık kullanılan domain uzantıları com ve .net’dir

HOSTİNG NEDİR?

Hazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. Hosting hizmeti bilgisayarlardan daha güçlü olan sunucu dediğimiz makinalar üzerinden sağlanmaktadır.

DOMAİN HOSTİNG HİZMETİ

Güçlü network altyapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimi, SSL güvenlik sertifikası seçenekleri, yüksek performanslı kurumsal sunucular, uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeyen çözümlerle web sitelerinizin ve işletmelerinizin itibarını güçlendirmek için buradayız!

ZAMAN DAMGASI

NES Bilgi sitemlerinde, NES Bilgi’nin kendi zaman damgası kullanılır. e-Arşiv raporlaması esnasında GİB tarafındaki aksaklıklar sebebi ile kanıt niteliği taşır ve her bir raporda kullanılır.

KULLANICI YÖNETİMİ

NES sistemlerinde 1 master/ana kullanıcı bulunur. Bu kullanıcı sınırsız sayıda alt kullanıcı tanımlayabilir. Tanımlanan kullanıcılara da yetki kısıtlaması yapabilir.

E-ARŞIV FATURA YÜKLEME

Mükellefin kullandığı ERP/Muhasebe/Fatura/CRM Sisteminin UBL-TR olarak e-Arşiv Faturayı oluşturması halinde NES Bilgi sistemine tek tek yada toplu halde yüklemesi mümkündür.

ZAMAN TÜNELİ

Hangi kullanıcının ne zaman nereden fatura işlemi yapıldığının anlaşılabilmesini sağlayan ekrandır. e-Arşiv Faturanın oluşma aşamasından e-Arşiv Raporunun GİB’e gönderilene kadargeçen süredeki tüm akış adımları zaman bilgisi ile zaman tünelinde bulunmaktadır.

E-MAİL VE SMS BİLGİLENDİRMESİ

Mail/SMS bildirim tanımlamaları ile ihtiyacınız olan tanımlamaları yapabilir ya da ihtiyacınız olan kuralları oluşturarak bildirim servislerini kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgiye anında sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz DNS Yönetimi

DNS (DNS Zone) işlemlerinizi domain panelinizden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

Yüksek Hız ve Performans

Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. Erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Yüksek Kapasiteli E-Posta Hizmeti

E-posta hesabı başına 2GB* ‘a varan kapasiteler ile epostalarınız sorun olmaktan çıksın.

Gelişmiş Domain Yönetim Paneli

Kayıt edilen tüm alan adlarınızı kullanıcı dostu Türkçe domain yönetim paneli üzerinden ücretsiz yönetebilirsiniz