WEB SİTESİ ÇÖZÜMLERİ

WEB SİTESİ VE PORTAL ÇÖZÜMLERİ

YSF Bilişim ihtiyaçlarınıza uygun, kullanıcı dostu, en son web tasarım teknikleri ve kodlamalarının kullanıldığı, uluslararası standartlarda web sitesi ve portal projeleri üretmeye özen gösteriyor. YSF Bilişim'in deneyimli ve profesyonel kadrosuyla sunduğu başlıca web tasarım çözümleri arasında kurumsal web siteleri ve portallar yer almaktadır. Bu projeler kurumsal ihtiyaçlara, kullanıcı deneyimine uygun olarak hazırlanan tasarımlar ve bu tasarımlara uygun modern altyapı ile geliştirilmektedir. Tasarımda son trendler göz önüne alınarak üstün kullanıcı deneyimi sunan, estetik, yalın, navigasyon kolaylığına sahip, yenilikçi ve mobil dünya ile uyumluluğun da ötesinde kullanıcı deneyimi sunan projeler oluşturulmaktadır.

İnteraktif ve Responsive

İnteraktif bir kullanıcı deneyimi sağlamakla birlikte, Mobil cihazlar ile son derece uyumlu responsive tasarımlar oluşturulur.

Kullanım Kolaylığı

Kullanıcı profiline ve deneyimine uygun etkili ve zengin bir görsel tasarım sunar. Kullanımı kolay, hızlı ve işlevsel bir yönetim paneli.

Ziyaretçiler

Ziyaretçilerin sitede daha uzun süre kalmalarının ve daha fazla sayfa gezinmelerinin teşvik edilmesi ve içeriğe ulaşım kolaylığı.